BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 14445301
nr 1444 5301
Golvlampa
mässing. Höjd: 150
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:52:38
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Mässing
Golvlampa
Kondition: slitage, skador
nr 1444 5301
Golvlampa
mässing. Höjd: 150
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 24 januari 2022 |
Mässing